Zkušený HR genealista

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-14-370271
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pracovitého a cílevědomého matadora v oblasti HR! Máte chuť zažít něco nového a přidat se k nám? Doba je sice nestálá, ale u nás Vás čeká stabilita a růst!

Nehledáme jen ovci do stáda, hledáme stabilního parťáka se smyslem a láskou k architektuře a designu. Budete to Vy?

Co by Vás u nás čekalo?

  • Kompletní zodpovědnost za bezproblémový chod celého HR oddělení
  • Strategické řízení a nastavování HR procesů v rámci společnosti
  • Mentoring, koučování, konzultace, audity, zajištění rozvoje našich zaměstnanců
  • Spolupráce s naším interním recruiterem při zajištění strategického náboru a výběru nových kolegů
  • Spolupráce při tvorbě a údržbě personální politiky, plánování
  • Analýzy personálních potřeb společnosti, reporting, prezentace vedení
  • Podpora vedení společnosti
  • Onboarding
  • Systém odměňování a hodnocení zaměstnanců
  • Motivace zaměstnanců, přispívání ke zlepšování kvality pracovního prostředí
  • Tvorba a aktualizace směrnic a HR dokumentů
  • Zpracování podkladů ke mzdám a úzká spolupráce se mzdovými účetními

Jestli byste tohle vše zvládli a ideálně s tím máte i zkušenost, neváhejte se přihlásit!

Nástup ihned

Lokalita Praha 4

Pracovní doba: 8.30-17.00h, 9.00-17.30h

Spolupráce na IČO

Požadavky
  • VŠ vzdělání humanitního nebo ekonomického zaměření
  • Ochota pracovat na IČO
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 7 let
  • Zájem o moderní trendy v oblasti HR a jejich znalost, HR marketingu, (LinkedIn, Facebook a další sociální sítě)
  • Angličtina na komunikativní úrovni - reporting v AJ
  • MS Office - pokročilá znalost
  • Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti, schopnost zachovat chladnou hlavu a najít vždy tu správnou cestu k řešení problémů
Benefity
  • Stabilita, flexibilita
  • Seberealizace v moderní

designové společnosti

  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce