ZKUŠEBNÍ TECHNIK| vhodné i pro absolventy, důchodce a ženy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
22 500 Kč
Referenční číslo
8-9-351693
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti elektro, ale nejste vlastníkem vyhlášky 50? Hledáte, kde začít hned po škole? Nebo si chcete přivydělat k důchodu?

Hledáme pro výrobní závod na chomutovsku pracovníky na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK, který bude mít na starosti obsluhu testerů a provádění elektro testů hotových výrobků.

Pokud Vám nevadí práce na 12 hodinové směny, tak nám neváhejte reagovat.

Požadavky

Co musíte na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK splňovat?

  • jelikož se jedná o elektro výrobu, tak je nutné mít dokončené vzdělání v ELEKTRO oboru - vyučení/ střední odbornou školu
  • pokud máte vyhlášku 50§5, tak je to pro Vás velkou výhodou
  • ochotu pracovat ve 12 směnném režimu (denní, noční, volno, volno)
Benefity
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Měsíční příspěvek na Benefit kartu
  • Dotované stravování
  • Finanční osobní ohodnocení
  • Zajištěna doprava z Jirkova a Chomutova