ZKUŠEBNÍ TECHNIK - 25.000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 Kč
Referenční číslo
4-10-353541
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Haló, je mi Vámi nějaký ZKUŠEBNÍ TECHNIK?

Do naší materiálové laboratoře hledáme šikovného ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA, který se bude zabývat zkouškami komponentů do aut.

Náplň práce:

  • zkouška vyrobených komponentů
  • měření vlhkostí, čistot, rozměrové zkoušky
  • zpracování výsledků měření a technických analýz
  • příprava vzorků
  • realizace speciálních zkoušek
  • komunikace se zadavateli

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online

Požadavky
  • technické vzdělání SOU/ÚSO - strojní, chemické
  • praxe na obdobné pozici a manuální zručnost
  • dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atp.)
Benefity
  • příspěvek na dojezd
  • příspěvek na závodní stravu
  • penzijko a životko
  • 5 týdnů dovolené