Zástupce/kyně Vedoucího skladu

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-6-354018
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost ve skladu na pozici Zástupce/-kyně vedoucího skladu?

Hledáme někoho, kdo už na této pracovní pozici pracoval alespoň 1 rok a také má průkaz na VZV.

Budete se podílet na plánování, řízení a kontrole činností souvisejících s provozem skladu a zastupovat vedoucího v jeho nepřítomnosti.

Požadavky
  • Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 1 rok
  • Z
  • Průkaz na VZV
  • Ochota pracovat na 3 směny
Benefity

25 dní dovolené

Bonusy/prémie

Stravenky

Služební mobil

Služební notebook

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Nápoje a drobné občerstvení na pracovišti zdarma

Firemní akce

Rozjezd zcela nového projektu

Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace