ZÁSTUPCE/KYNĚ MANAŽERA PRODEJNY | FMCG

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-23-405884-2
Popis pozice

Znáš retail prostředí a nevadí Ti směnnost? Jsi dobrý týmový hráč, parťák pro kolegy, ale zároveň se nebojíš rozhodovat a říct svůj názor?

Tak právě Tebe potřebujeme!!!

Hledáme dynamického člověka, který se bude podílet na řízení prodejny, vedení a motivování týmu.

Co Tě přesně čeká?

  • řízení prodejny
  • plnění KPI's
  • zastupování manažera v době jeho nepřítomnosti
  • motivace a rozvoj týmu zaměstnanců
  • dohled nad dodržováním kvality služeb
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe v retailu v kombinaci s vedoucí pozicí - postačí vedoucí týmu/zástupce manažera
  • ochota pracovat ve směnném provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • motivační roční bonusy na základě splnění cílů
  • stravenky
  • sleva na rodinný nákup
  • zvýhodněný tarif volání i pro vaše blízké
  • penzijní připojištění
  • MultiSport karta