ZÁSTUPCE ŘEDITELE RODINNÉ SPOLEČNOSTI

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
16-26-375280
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš ambice? Chceš se stát ředitelem rodinné společnosti?

Jedinečná příležitost být v úzké spolupráci s ředitelem společnosti a do dvou let její vedení převzít.

Zabýváme se výrobou, přepravou a prodejem. Působíme jako dodavatel velkého množství výrobních závodů v různých oborech.

Hledáme kandidáta, který nám především osobnostně zapadne do našeho přátelského prostředí. Člověka, který už má nějaké zkušenosti v oblasti Supply Chain Managementu, logistiky, nákupu a s procesy přeprav.

Součástí pozice bude cestování po ČR i do zahraničí. Budeš mít prostor se hodně naučit a profesně vyrůst. Jsi připraven na takovou výzvu? Ozvi se!

Požadavky
  • AJ na dobré úrovni
  • zkušenost v oblasti supply chain managementu
  • ochota cestovat
  • ŘP sk. B
Benefity
  • služební automobil
  • bonusy/prémie
  • sick days
  • penzijní připojištění