Zákaznický servis v centru Plzně i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
9-12-340084
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zrovna jste skončili studium a hledáte svou první práci nebo jen chcete změnit prostředí? Máte zkušenosti se zákaznickým servisem, nebo administrativou? Rádi pomáháte a řešíte různé situace a chcete využívat cizí jazyk na denní bázi? Pokud ano, tak v jedné plzeňské firmě se Vám to může splnit.

Během Vašeho pracovního dne budete mít na starosti následující úkoly:

- starost o své klienty a zákazníky
- zpracovávání dotazů, požadavků zákazníků
- spolupráce napříč společností, jak s kolegy na pobočce, tak v zahraničí
- zvládání ad hoc situací

Požadavky

- výbornou znalost angličtiny a němčina bude výhodou
- pro aktivitu a dobré organizační schopnosti
- pro zákaznický přístup

Benefity

- 22 dní dovolené
- roční bonusy ze mzdy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky
- vzdělávací a jazykové kurzy
- možnost mobility v rámci firmy
- firemní akce