ZÁKAZNICKÝ SERVIS V ATÉNÁCH

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
12-6-355611
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě práce v zahraničí? Nepotřebujeme 100let praxe, stačí pokud se domluvíš anglicky na úrovni B2 a máš dobré komunikační dovednosti, pak hledáme právě Tebe!!

Pro mezinárodní společnost v Řecku hledáme kandidáty do zákaznického servisu, kde budeš komunikovat s českými zákazníky.

Na začátku se o tebe postaráme, náklady jdou za námi a vše tě naučíme.

Chceš zažít to pravé dobrodružství v zahraničí a ještě si při tom vydělat?

Požadavky
  • ochota relokace do Řecka (Atény)
  • pokročilá znalost anglického jazyka (B2)
  • rodilý/á mluvčí ve slovenském jazyce
Benefity
  • firma hradí letenku do Atén, taxi z letiště
  • zdarma ubytování v Aténách na dva týdny
  • 13. a 14. mzda
  • čtvrtletní bonusy
  • podpora v hledání ubytování, otevření bankovního účtu, získaní potřebných dokumentů
  • firemní lékař

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.