Zákaznický servis s NĚMČINOU | FRANCOUZŠTINOU - do 45 000!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
20-28-345864
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/a bys využil/a svou znalost německého nebo francouzského a anglického jazyka? Hledáme kandidáty, kteří by rádi pracovali v mezinárodním prostředí, a mají zájem se profesně rozvíjet v jedné z top světových společností. Tato pozice je vhodná pro absolventy i pro zkušenější kandidáty. Pomůžeme Ti najít práci Tvých snů!

Náplň práce:

  • Zpracování široké škály různorodých úkolů z oblasti HR a zákaznického servisu spojené s každodenní administrativou
  • Péče o zaměstnance/zákazníky/klienty, profesionální zodpovídání telefonních či emailových dotazů
  • Zajištění požadavků zaměstnance/zákazníka/klienta
  • Procesovní dat podle interních předpisů
  • Analýza a interpretace dat
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci dané společnosti
  • Možnost účastnit se speciálních projektů
  • Ad-hoc aktivity
Požadavky
  • Pokročilá znalost anglického a francouzského/německého jazyka
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost pracovat individuálně, ale i v týmu
  • Proaktivní přístup a ochota učit se :-)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • Školení a jazykové kurzy
  • Možnost horizontálního i vertikálního kariérního růstu
  • Teambuilding a další společenské akce organizované společností