Zákaznický servis s NĚMČINOU | FRANCOUZŠTINOU - do 45 000!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
20-28-339416
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/a bys využil/a svou znalost německého nebo francouzského a anglického jazyka? Hledáme kandidáty, kteří by rádi pracovali v mezinárodním prostředí, a mají zájem se profesně rozvíjet v jedné z top světových společností. Tato pozice je vhodná pro absolventy i pro zkušenější kandidáty. Pomůžeme Ti najít práci Tvých snů!

Náplň práce:
- Zpracování široké škály různorodých úkolů z oblasti HR a zákaznického servisu spojené s každodenní administrativou
- Péče o zaměstnance/zákazníky/klienty, profesionální zodpovídání telefonních či emailových dotazů
- Zajištění požadavků zaměstnance/zákazníka/klienta
- Procesovní dat podle interních předpisů
- Analýza a interpretace dat
- Spolupráce s ostatními členy týmu
- Spolupráce s ostatními odděleními v rámci dané společnosti
- Možnost účastnit se speciálních projektů
- Ad-hoc aktivity

Požadavky

- Pokročilá znalost anglického a francouzského/německého jazyka
- Skvělé komunikační a organizační dovednosti
- Schopnost pracovat individuálně, ale i v týmu
- Proaktivní přístup a ochota učit se :-)

Benefity

- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Stravenky
- Občerstvení na pracovišti
- Multisport karta
- Penzijní připojištění
- Školení a jazykové kurzy
- Možnost horizontálního i vertikálního kariérního růstu
- Teambuilding a další společenské akce organizované společností