ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ i AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
8-6-402917-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako člen týmu zákaznického servisu budete:

komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu

zpracovávat zákaznické objednávky (příjem, kontrola stavu, expedice apod.)

řešit případné reklamace a přání zákazníků

pracovat na PC (administrativa, cenové nabídky, doprava, zákaznická data aj.)

spolupracovat s ostatními odděleními

aktivně přispívat k zákaznické spokojenosti

Požadavky

SŠ vzdělání

komunikace v němčině a angličtině na výborné úrovni - denně ústní i písemná - NUTNOSTÍ!!

profesionállní vystupování a komunikace (email, telefon)

praxe na PC - MS Office

praxe se SAP - výhodou

ochota spolupráce v týmu

aktivní přístup k řešení případných problémů

administrativa

Benefity
  • zajímavá práce v perspektivní zahraniční firmě
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • školení a kurzy
  • řada zaměstnaneckých benefitů (např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování)
  • příspěvek na pojištění
  • možnost práce z domova
  • rodinná atmosféra
  • firemní akce