ZÁKAZNICKÝ SERVIS s AJ, 35 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
7-23-370874
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste komunikativní, baví Vás kontakt se zákazníky a domluvíte se anglicky? Pokud hledáte rozmanitou práci ozvěte se!

Pošlete svůj aktuální životopis v anglickém jazyce.

Co bude Vaší náplní práce?

  • každodenní telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
  • správa objednávek od A do Z (tvorba objednávek, zajištění dopravy, fakturace)
  • spolupráce se skladem, zajištění zpracování objednávek ve stanoveném čase
  • řešení problémů s dopravou a případných reklamací
  • vedení dokumentace
  • komunikace napříč společností
Požadavky
  • Angličtina pro každodenní komunikaci se zákazníky
  • Minimálně 2 roky zkušeností v zákaznickém servisu, obchodu či/nebo logistice
  • Microsoft Excel, Word a Outlook
  • Prozákaznický přístup
Benefity
  • 13. plat
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na wellness
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost občasné práce z domova