ZÁKAZNICKÝ SERVIS - POLOVIČNÍ ÚVAZEK, 8-12:00, 15-25000Kč/měs., ČB

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
15 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
7-13-339819
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš poloviční úvazek po mateřské? Nebo jsi student a chceš si vydělat nějakou kačku navíc?
Tohle je tvoje šance, jestli jsi komunikativní a nebojíš se obchodu, pojď k nám do call centra, čeká tě:
- komunikace s volajícími zákazníky (zákaznická linka) a řešení jejich požadavků
- aktivní nabídka produktů a služeb, za které se nebudeš muset stydět :)
- příjemný kolektiv a prostředí, kde je sranda
- možnost zajímavého výdělku, který není zastropován

Nabídneme ti garantovanou ranní směnnu s pravidelnou pracovní dobou 8:00 - 12:00 a poloviční úvazek.

Požadavky

Co musíš umět? Pokud je odpověď na otázky níže ANO, pak bys měl rozhodně poslat CVčko:
- popereš se s počítačem?
- nebojíš se telefonovat cizím lidem?
- baví tě obchod a chceš si vydělat víc za dobrou práci?

Benefity

Za dobrou práci tě nadstandardně odměníme:
- fixní mzda 9 250Kč + provize, které NEJSOU zastropované (běžně si na bonusech vyděláme při polovičním úvazku 5-15tis.Kč/měsíčně)
- když budeš chtít po čase přestoupit na plný úvazek, umožníme ti to a tvá mzda i bonusy se zdvojnásobí....

k tomu slušný balíček benefitů:
- služební telefon s neomezeným voláním a 15GB a dat
- stravenky
- 5 týdnů dovolené + 2 dny osobní volna navíc
- slevy na produkty společnosti pro tebe i tvou rodinu