ZÁKAZNICKÝ SERVIS | AUTOMOTIVE | AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 46 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-1-406030
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zapáleného člověka, který chce být součástí dynamického a inovativního kolektivu, starajícího se o spokojenost našich zákazníků. Jste tím, koho hledáme? Přidejte se k nám a staňte se klíčovou postavou v poskytování prvotřídního servisu!

  • Zpracovávání objednávek a komunikace se zákazníky.
  • Optimalizace procesů a snižování logistických nákladů.
  • Administrace dat v systému řízení zakázek.
  • Plánování výroby a objednávání komponent dle potřeb zákazníků.
  • Komunikace s dodavateli a správa skladových zásob.
  • Reportování stavu zakázek a hodnocení zákazníků.
  • Analýza dat o nakupovaných dílech.
  • Koordinace materiálového toku od příjmu komponent po expedici k zákazníkovi.
  • Komunikace s projektovým týmem v zahraničí.
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ slovem i písmem
  • MS Office na dobré úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 mzda
  • Náborový příspěvek
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání