ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-6-385619
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chce pracovat v moderní výrobní společnosti, jejíž výrobky jsou známy po celém světě? Poskytneme Vám příspěvek na dojezd, 5 týdnů dovolené, finanční prémie a možnosti kariérního rozvoje v rámci společnosti.

Pokud hovoříte anglicky a máte zkušenosti se zákaznickým servisem, pak neváhejte a přidejte se k nám. Právě nyní hledáme vhodné kandidáty do ZÁKAZNICKÉHO SERVISU!

Náplň práce:

  • zákaznický servis
  • plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech
  • zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků
  • správa zákaznických portálů
  • práce v SAP
  • plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • anglický jazyk na komunikační úrovni (komunikace se zákazníky)
  • zkušenosti se zákaznickýcm servisem ideálně z výroby
  • znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, SAP výhodou)
  • analytické a organizační schopnosti
Benefity
  • příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • finanční prémie - osobní ohodnocení na základě výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • sick days
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu
  • práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...