Zákaznická podpora v Aténách - příležitost pro páry

Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 400 €
Referenční číslo
20-1-357012
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Plánovali jste si s drahou polovičkou krásnou dovolenou u moře? Nebo jste po měli v plánu po škole chvilku cestovat než začnete „dospělý život“?

Pořád máte šanci a můžete to všechno spojit dohromady!

Tato pracovní pozice se totiž nachází v Řecku, přímo v Athénách, odkud budete moci pomáhat řešit problémy českých zákazníků.

Možná vás napadá, že ano, milujete svou polovičku, ale nechcete spolu trávit i svůj „pracovní čas“. Nebojte, v rámci jedné mezinárodní společnosti můžete pracovat pro různé projekty, jeden třeba pro Pandoru, druhý pro Microsoft a pokud se ve svých zálibách shodujete, máte možnost společně pomáhat Netflixu, a to bez předchozích zkušeností.

Vaší prací bude:

  • Starat se o zákazníky jednoho projektu (např. Pandora, Microsoft, Netflix)
  • Zajišťovat e-mailovou a telefonickou komunikaci
  • Přicházet s novými nápady jak si poradit s problémy
  • Seznamovat odběratele s novými produkty a funkcemi
Požadavky

Je potřeba, abyste:

  • Byli ochotni se přestěhovat do Řecka
  • Uměli anglicky, alespoň na úrovni B2
  • Se nebáli komunikovat
  • Byli pracovití a rádi se učili novým věcem
Benefity

Společnost vám nabízí:

  • Relokační balíček

o Jednosměrná letenka (ve stejném termínu)

o 2 týdny ubytování

o Asistence realitní kanceláře

  • 13. a 14. plat (zaručen státem)
  • Možnost práce z domova / pláže (v rámci Řecka)
  • Zdravotní a sociální pojištění
  • Nadstandartní lékařská péče
  • Jazykové kurzy řečtiny