ZÁKAZNICKÁ PODPORA| S NJ A AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-6-406882
Popis pozice

Komunikace v AJ a NJ pro Vás není problém? Rádi se staráte o zákazníky a máte zkušenosti na obdobné pozici? Tak mi o Vás dejte vědět!

Jako člen týmu zákaznického servisu budete:

  • komunikovat se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu
  • zpracovávat zákaznické objednávky (příjem, kontrola stavu, expedice apod.)
  • řešit případné reklamace a přání zákazníků
  • pracovat na PC (administrativa, cenové nabídky, doprava, zákaznická data aj.)
  • spolupracovat s ostatními odděleními
  • aktivně přispívat k zákaznické spokojenosti
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • komunikace v němčině a angličtině na výborné úrovni - denně ústní i písemná - NUTNOSTÍ!!
  • profesionállní vystupování a komunikace (email, telefon)
  • praxe na PC - MS Office
  • praxe se SAP - výhodou
  • aktivní přístup k řešení případných problémů
  • týmovost
Benefity
  • školení a kurzy
  • řada zaměstnaneckých benefitů (např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování)
  • důchodové pojištění