Zákaznická podpora

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
1 100 - 1 200 €
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
20-6-355316
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete začať medzinárodnú kariéru?

Hovoríte viacerými jazykmi?

Baví vás práca v oblasti zákazníckeho servisu?

Ak áno, máme pre vás jedinečnú príležitosť - začnite svoju kariéru v Grécku! Náš klient ponúka veľmi rýchly náborový proces a dokonca vám pomôže s relokáciou, nech sa momentálne nachádzate kdekoľvek! Nepotrebujete dokonca žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti.

Vaše hlavné pracovné úlohy:

  • Denná komunikácia so zákazníkmi z celého sveta
  • Používanie cudzích jazykov na dennej báze
  • Pomoc zákazníkom, analýza a riešenie ich otázok
  • Spolupráca s členmi tímu
  • Zastupovanie spoločnosti a jej klientov
Požadavky
  • Ochota presťahovať sa do Atén
  • Výborná znalosť anglického (min. B2)
  • Silné komunikačné schopnosti
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou, ale nie podmienkou
  • Zodpovednosť a samostatnosť
Benefity
  • Bohatý relokačný balíček (jednosmerná letenka, ubytovanie na 3 týždne v hoteli, pomoc s nájdením ubytovania, s vybavením potrebných dokladov, daní, či s otvorením bankového účtu)
  • Prvý výplata už po 5tich dňoch (suma za celý mesiac)
  • Trinásty a štrnásty plat
  • Bonus za produktivitu až do výšky 200 EUR
  • Jazykové kurzy gréčtiny
  • Plný príspevok na verejné zdravotné poistenie a zdravotné balíček zahŕňajúci lekárske prehliadky či dentálnej starostlivosti
  • K dispozícii firemný lekár, zdravotná sestra alebo psychológ
  • Bonus za odporúčanie
  • Účasť na spoločenských firemných akciách
  • Udalosť "Týždeň zdravia", meditačné joga, antistresové programy
  • Rôzne akcie, spoločné párty a aktivity (napr. Výlet loďou hradený spoločností)
  • Možnosť pracovať z domu (HO) z akejkoľvek oblasti Grécka
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search