Windows Server Aministrator (IČ/HPP) Praha 1

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-354473
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti se správou Windows serverů a virtualizací ve VMware?

Už jsi spravoval o365 a AD v cloudu?

Víš co je a jak se pracuje s DMZ?

Používáme zálohovací systém Veeam.

Máme servery v cloudu i on-premis.

Budeš dělat podporu L2.

Více se budeš věnovat Cloud technologiím jako je právě O365 a AD a jejich zabezpečení.

Máme hybridní Exchange a velkou část infrastruktury v Cloudu O2.

Používáme a spravujeme také Sharepoint a MS Dynamics.

Půlka serverů běží na Windows a půlka na Linux. Pokud se vyznáš alespoň trochu i ve správě Linux serverů (Tvá doména bude ale Windows), tak jsi pro nás ten pravý.

Klidné prostředí v centru Prahy.

Pošli své CV a řekneme si více.

Požadavky
  • Dobrá znalost virtualizace ve VMware
  • Zkušenosti se správou O365 a AD v cloudu
  • Znalosti správy serverů a systémů v DMZ
  • Alespoň základní znalosti správy Linux serverů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 13. a 14. plat
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Home Office
  • Masáže přímo ve firmě
  • Benefit plus
  • Multisport karta a volné vstupy i do jiných sportovních zařízení
  • Odborné i jazykové vzdělávání