Windows server administrator, 70 000 Kč

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
4-16-356034
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Šance pro zkušené Windows server administrátory!

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v prostředí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti!

Náplň práce:

  • denní operativa a podpora windows serverů, VMWare, ESXi, SQL, AD, Citrix, security
  • příprava, revize a spouštění automatizovaných skriptů
  • podpora IT oddělení
  • zajištění kvality služeb
  • podpora kritických systémů, odstraňování případných závad
  • tvorba a aktualizace stávající a nové dokumentace

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti za pozici Windows Administrator min. 2 roky
  • znalost skriptování
  • komunikativní AJ
  • komunikační dovednost, ochota učit se, týmový duch
  • výhodou je znalost ITIL
Benefity
  • flexibilní pracovní doba - MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA!
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • odborné a jazykové kurzy
  • program na podporu zdraví
  • možnost zahraničních služebních cest a stáží
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search