Vývojový inženýr/ka

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-18-367055
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do moderní potravinářské firmy s dlouholetou tradicí a vedoucím postavením na tuzemském trhu hledáme novou posilu do zlínského kraje na pozici: vývojový inženýr/ka.

Co bude Vaší náplní práce?

  • zodpovědnost za vybranou segment výrobků
  • monitoring konkurence
  • spolupráce na zdokonalování výrobků a vývoji nových výrobků
  • řešení administrativní agendy spojené s daným segmentem výrobků
  • spolupráce s ostatními odděleními (marketing, oddělení kvality aj.)
Požadavky

Co požadujeme?

  • VŠ chemického nebo potravinářského zaměření (přépadně SŠ)
  • 1-2 roky praxe v potravinářství, kvalitě potravin, apod. výhodou
  • znalost potravinářských norem výhodou
  • anglický jazyk pro komunikaci, úroveň B1-B2
Benefity
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní stravování
  • roční bonusy
  • flexibilní začátek/ konec pracovní doby
  • firemní školení