VÝVOJOVÝ CHEMIK ~ NADSTANDARDNÍ MZDA

Referenční číslo
2-4-391895
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se VÝVOJOVÝ CHEMIK!

Chcete pracovat na vývoji nových receptur polyuretanových pěn?

Co vlastně dělá VÝVOVJOVÝ CHEMIK?

  • spolupracuje se zákazníky a dodavateli surovin, řeší případné reklamace surovin
  • kontroluje mechanizmy při výrobě PU pěn
  • spolupracuje na vyvíjení testovacích metod kontroly namíchaných směsných polyolů a vyrobených PU pěn
Požadavky
  • středoškolské vzdělání chemického směru
  • praxe ve vývojové či analytické laboratoři
  • komunikativní znalost AJ
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a chuť podílet se na inovačních procesech
  • znalost měření pomocí FTIR/NIR, hmotnostního spektrometru, plynového chromatografu, viskozimetru, hustoměru, stanovení obsahu vody pomocí titrace, fázové zkoušky apod.
  • uživatelská znalost mechanického testování materiálu výhodou
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní jídelna, automat fresh point
  • Možnost relaxace na firemní chatě v Krkonoších
  • Dotovaná multisportkarta
  • Občerstvení na pracovišti