VÝVOJÁŘ WEBOVÉ APLIKACE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-10-317825
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Původem česká, dnes úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti internetové reklamy buduje v Brně nový tým. Zajímá Vás tahle oblast? Máte už nějaké zkušenosti s vývojem webové aplikace? Pokud navíc nepotřebujete být zbytečně formální a máte rád/a v práci pohodu, hledáme právě Vás.

Vaší náplní práce bude:

  • účast na agilním programování a vývoj web aplikace
  • občasné drobné vylepšování fungujících aplikací
Požadavky
  • Zkušenost s programováním
  • Anglický jazyk výhodou
  • Zájem o oblast webových aplikací (Javascript a Node JS)
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim schopnostem a zkušenostem
  • 6 týdnů dovolené a proplacené dny, které si nestihnete vybrat
  • 5 dnů placených personal days
  • stravenky
  • notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • kurzy angličtiny
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • teambuildingy a další firemní akce
  • v pátek možnost práce na vlastním projektu (nápady na zlepšování celého systému)