Vývojář SAP MM/SD 100tis/měs.

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-16-359472
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velkou nadnárodní společnost v oblasti automotive hledáme vhodnou osůbku na pozici:

Co bude náplní tvojí práce?

  • Tvorba IT konceptů na základě obchodních požadavků
  • Vývoj nových funkcí SAP
  • Projektování s programovacím jazykem ABAP / OO v současném systémovém prostředí SAP R3 ECC 6.0
  • Převod procesů mezi logistickým a účetním modulem
  • Realizace rozhraní
  • Vývoj softwaru / vývoj webových aplikací (v rámci SAP)
  • Implementace / vývoj mobilních aplikací
  • Odpovědnost za řízení změn v úzké spolupráci s konzultanty SAP v Německu
  • Funkce rozhraní pro protějšky v podnikání
  • Realizace funkčních testů
Požadavky

Co od tebe budeme potřebovat?

  • Vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Praktické zkušenosti v SAP MM / SD a
  • Rozšířené znalostí programování SAP ABAP / OO (např. Přizpůsobení extrakčních rozšíření nebo aktualizačních rutin)
  • Týmová práce, přístup orientovaný na zákazníka

VÝHODOU

  • Znalost programování povrchu pomocí SAP Web Dynpro pro ABAP
  • Znalost německého jazyka
  • Znalosti a zkušenosti s dalšími moduly SAP ERP (např. PM, PP, QM
Benefity

Co Ti můžeme nabídnout?

  • 25 dnů volna
  • Pružná pracovní doba
  • Home office
  • Stravenky
  • Plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
  • Intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti
  • Akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Srovnávací měsíční plat a bonus
  • Prémie za podíl na dosažení dobrých ekonomických výsledků v daném roce
  • 1 300 Kč docházkový bonus
  • Dětský tábor během letních měsíců
  • Mezinárodní pracovní prostředí