VÝVOJÁŘ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-10-345421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/a by jsi být součástí projektu v oblasti technologického informačního systému a nebojíš se nám ukázat své silné stránky především z oblasti C/C++, Java, JavaScript, PHP? Pokud ještě k tomu miluješ data a umíš s nimi pracovat pak se nám ozvi!!!

Budeš zodpovědný za:

  • správu a vývoj nové aplikace a komponenty našeho technologického informačního systému
  • práci s databází
  • sběr a analýzu dat z výrobních strojů a procesů
  • práci na zajímavých projektech
Požadavky
  • programování v jazycích JavaScript, PHP, Python, C/C++, Java
  • znalost technologií Node.js, DHTMLX
  • znalost Oracle, MySQL databází
  • administrační znalost systémů Linux, Windows
  • znalost v oblasti bezpečnosti sítí, serverů a webových aplikací
  • Aj na komunikativní úrovní
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každý den výběr ze 4 jídel za 1 Kč,-
  • kurzy angličtiny přímo ve společnosti
  • firemní akce a společné team buildingové aktivity
  • sleva na firemní produkty
  • a další...