VÝVOJÁŘ C# | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Lokalita
Obor
Referenční číslo
5-10-340535
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti IT a zkušenosti s vývojem C#? Pak zašlete Váš životopis.

Do automotive společnosti, která v současné chvíli rozšiřuje výrobu, hledáme zkušeného vývojáře.

Co Vás na pozici čeká?

- implementace testovacích sekvencí a nových funkcí do jádra testovací aplikace v jazyce C# s použitím MS Visual Studio
- programování testovacích sekvencí do In-circuit testovacích systémů
- komunikace detailů testování se zahraničními vývojovými týmy
- modifikace projektu a tvorba příslušné dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
- zkušenosti s vývojem softwaru v jazyce C# a znalost .NET
- znalost SQL, WPF, XAML výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost profesního růstu
- možnost dalšího vzdělávání