Výrobní technik s vyhláškou 50 §6

Referenční číslo
8-30-345199
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte nové útočiště na Chomutovsku, kde budete mít šanci ukázat své zkušenosti na pozici technika a kde se budete moci dále posouvat kupředu? Pojďte k nám!

Náplní práce bude:

  • denní technická podpora úseku výroby a údržby
  • nastavování pracovních podmínek zařízení
  • zlepšování funkce zařízení, realizace změn na zařízení
  • tvorba technické dokumentace – plány údržby zařízení, specifikace náhradních dílů
  • návrh konfigurace nových strojů a procesů
Požadavky

Kromě platné vyhlášky 50, §6, budete ještě na pozici technika potřebovat:

  • praxi, nejlépe z výrobní společnosti, jako technik, v délce alespoň 1 roku
  • schopnost čtení v technické a výkresové dokumentaci
  • pokročilou znalost MS OFFICE nástrojů (kontingenční tabulky)
  • znalost AJ alespoň na základní úrovni
  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření nebo strojírenství

Výhody:

  • základy PLC Mitsubishi, Omron, Siemens
  • znalost norem pro automotive
  • znalost TPS systému
Benefity
  • roční bonus
  • odměna za odpracované roky
  • příspěvek na stravování, závodní stravování
  • vstupenky na sportovní a kulturní akce
  • mobil + zvýhodněný tarif
  • interní systém vzdělávání
  • firemní akce pro rodiny