VÝROBNÍ ŘEDITEL | ELEKTRO | AŽ 150 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
130 000 - 150 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-26-404605-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro firmu působící v elektroenergetice hledáme nového člena nejužšího managementu! Hledá se nový VÝROBNÍ ŘEDITEL!

Náplň práce:

  • Vedení výrobního oddělení společnosti (výstavba linek a sloupů, transformoven a elektráren)
  • Řízení úseků projektování linek, projektování transformoven a elektráren
  • Přímé vedení 6 lidí (ředitelé jednotlivých úseků)
  • Vedení klíčových projektů ve firmě v Německu, Itálii
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání elektro směru
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni pro každodenní užití slovem i písmem (němčina preferovaná)
  • Dlouholetá praxe v oboru, alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Autorizace ČKAIT (technik nebo inženýr)
  • Odborná způsobilost dle Zákona č. 250/2021 Sb. (osoba znalá pro řízení činností v oboru elektrotechnika)
  • Zkušenosti s výstavbou v energetice (kotle, solární elektrárny, jakákoliv investiční výstavba)
  • Ochota cestovat po Evropě (Německo, Itálie, Slovensko)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • Home office možný až 2-3 dny v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba dle potřeb
  • Služební auto v plné výbavě (Škoda Superb nebo Škoda Kodiaq)
  • Služební cesty do zahraničí