VÝROBNÍ PROJEKTOVÝ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-357415
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme technicky zaměřeného člověka, který se nebojí obléci se do modráků a přímo ve výrobě se pohrabat v mašině.

Na druhou stranu to musí být člověk kreativní a iniciativní. Bude mít odpovědnost za projekty, které zeefektivňují proces výroby.

Vaším úkolem bude spolupracovat s ostatními členy týmu na rozjezdu nových výrobních linek a větší efektivnosti těch stávajících.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství)
  • zkušenosti s projektovým řízením výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost LEAN nástrojů výhodou
  • zkušenosti s údržbou strojů
Benefity
  • příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti
  • dovolenou v délce 5 týdnů
  • 13. mzda na základě výsledků firmy
  • stravenky
  • kafeterie
  • penzijní/životní pojištění
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • další jazykové a odborné vzdělávání