Výrobní plánovač/Nákupčí

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
8-20-357169
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do automotiv společnosti hledám vhodnéhu kandidáta na pozic plánovač/nákupčí. Máte komunikativní angličtinu a zkušenosti v logistice, plánování a zpracování objednávek? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis.

Náplň práce:

  • odpovědnost za objednávání a zajištění dodávek materiálu a komponentů pro výrobu
  • odpovědnost za přípravu dokumentace pro výrobu a plánu výroby, zajištění optimálního stavu zásob
  • nákup zboží a služeb, zajišťování operativního nákupu režijního a jiného materiálu
  • vyřizování zákaznických objednávek, vedení databáze objednávek v systému
  • řešení reklamací a případných logistických problémů ve spolupráci se zákazníky
  • správa a vedení zákaznické dokumentace v interních/externích systémech a databází
  • spolupráce na plánování nových projektů
Požadavky

Požadujeme:

  • předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici z výrobní společnosti min. 2 - 3 roky
  • aktivní znalost AJ
  • MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost práce v systému ERP
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost zásad 5S a Lean principů
  • silné povědomí zákaznického servisu
  • pečlivost, důslednost, smysl pro detail
Benefity
  • pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky v hodnotě 100 - 150Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čtvrtletní bonusy
  • příplatky za noční/ víkendy
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době