Výrobní inženýr/-ka/ABSOLVENT

Referenční číslo
8-10-362560
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokončujete technickou VŠ? Přemýšlíte, jakým směrem se vydáte dál? Rádi Vás přivítáme do týmu, se vším potřebným Vás seznámíme, a poté bude mezi Vaše úkoly patřit:

1. krok – ROTATIONS – projdeš si celou výrobu

2. krok - DEEP FOCUS – zjistíš, v čem vynikáš, právě ty

3. krok – POSITION – získáš práci, která tě baví

Rozvoj a vzdělání tebe samotného

Technologie všemi možnými směry, vyzkoušíš a poznáš

Prostor pro seberealizaci

Týmové projekty, protože budeš mít kolem sebe fajn partu

Požadavky

Jsi absolvent vysoké školy s technickým zaměřením (strojírenské, chemické, technologické, …)

Máš aktivní znalost anglického jazyka

Máš kladný přístup k práci

Jsi flexibilní

Umíš komunikovat a organizovat

Umíš být týmový hráč

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • 13. 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování