VIZIONÁŘ ALIAS VÝROBNĚ - OBCHODNÍ MANAŽER

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
6-23-389104-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VÝROBA + OBCHOD = TY?

Výroba o 40 lidech, k ruce férový mistr.

Nad Tebou výrobní ředitel, který to tu zná jak svý boty.

Nejde nám o to "udržovat" výrobu a projekty a plány...

ALE hledáme vizionáře v pravém slova smyslu!

Někoho, kdo má nápady a nebojí se o nich bavit. Kdo dokáže svou myšlenku realizovat.

Kdo má obchodního ducha a umí si trh mapovat, analyzovat a výrobu tedy správným směrem posouvat!

Jasně, počítej s tím, že jsou tu nějaká korporátní pravidla, ale přesto jsme tu tým profesionálů s něčím navíc!

Snažíme se jít s dobou, držet krok, prostě nebýt pozadu.

Takže pokud jsi taky takový/á, že chvilku neposedíš, moc rádi se s Tebou potkáme a třeba najdeme společnou řeč - vizi :-)

  • Jsi v duši obchodníkem, ale v reálu "výrobákem"?
  • Máš zkušenost s vedením týmu lidí? Díváš se dopředu?
  • Angličtiny se nebojíš? (Jsme připraveni Tě v ní podpořit)

Tak na co čekáš? Dej mi o sobě vědět!

Požadavky
  • SŠ/VŠ - technické, ekonomické ...
  • PRAXE - ve výrobní společnosti - rádi bychom někoho, kdo si prošel výrobou, obchodem, projektovým managementem
  • Zkušenost s vedením týmu lidí rozhodně! To není pro každého!
  • Strategické uvažování, plánování, vyhodnocování
  • Schopnost obchodního jednání, vyjednávání
  • Analytické dovednosti
  • Čertíka v očích před námi schovávat nemusíš :-)
Benefity
  • AUTO I K SOUKROMÝM ÚČELŮM
  • MOTIVUJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ
  • smlouva na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • možnost kariérního, platového růstu
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook