VINOHRADNÍK/AGRONOM ve vinohradu

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-2-358386
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Vinohradník/Agronom.

Co budete mít na starosti?

  • organizování prací ve vinicích
  • znalost veškerých prací prováděných během roku ve vinicích (ručních i mechanizačních)
  • příprava a údržba vinic v rámci podmínek IP
  • identifikace chorob a škůdců a ochrana před nimi
  • sledování procesu zrání vinných hroznů
  • vedení kolektivu lidí
  • plánování úkolů, kontrola jejich provedení, zodpovědnost za celý proces
Požadavky

Jaké jsou na pozici požadavky?

  • praxe v oboru vinohradnictví, případně sadařství a příbuzných oblastech podmínkou
  • znalost zákona o vinohradnictví a vinařství – problematiky IP
  • prokazatelný vztah k pěstování vína
  • zájem o problematiku révy a sledování nových trendů
  • schopnost vést tým
  • fyzická zdatnost
  • časová flexibilita
Benefity
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování
  • firemní auto k dispozici
  • mobil, notebook