VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-1-401898-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost s prací na zákaznickém servisu nebo na obdobné pozici? Administrativa tě baví a nevadí ti mít zodpovědnost za chod celého oddělení a práci členů svého týmu?

Tak tohle je ta pravá výzva pro Tebe!

Co je úkolem na této pozici?

  • vedení týmu na zákaznickém servisu pro klíčové obchodní zákazníky
  • kontrola činnosti ostatních členů týmu
  • vyhodnocování efektivity práce týmu, coaching, motivace a podpora týmu
  • zajišťování zákaznického servisu pro klíčové obchodní manažery
  • Komunikace se zákazníky
  • zajištění celého procesu zpracování objednávek, včetně fakturace
  • Kontrola skladových zásob, vyřizování reklamací
  • zpracování a správa dat v informačním systému
  • podpora a spolupráce s ostatními odděleními
  • komunikace s dodavateli služeb – přeprava, celní deklarace apod.
  • vytváření reportů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením lidí
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost Excelu - umíte pracovat s kontingenční tabulkou a znáte vyhledávací funkce
  • řidičské oprávnění sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba - pouze jedna směna
  • Příspěvek na penzijní pojištění