VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Referenční číslo
11-6-356568
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na zákaznickém servise? K tomu jste již vedl/a menší tým lidí? Obsluha pasivní linky, vedení obchodu po telefonu Vám není cizí? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za plynulý chod a rozvoj zákaznického centra
  • vedení týmu - 10 osob, jejich rozvoj
  • vedení telefonické komunikace se zákazníky
  • příjem a zpracování objednávek (vč. konzultace)
  • přímá podpora zákazníků v oblasti produktů
  • řešení námitek a reklamací
  • práce s interním systémem a elektronickými aplikacemi, zadávání objednávek do systému
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na zákaznickém servise, nebo v zákaznickém centru (pasivní linka)
  • angličtina alespoň mírně pokročilá
  • osobnostní zralost pro vedení týmu
  • schopnost profesionální komunikace po telefonu
  • komunikativnost, otevřenost, schopnost navazování kontaktů
  • spolehlivost, profesionální vystupování, osobnostní zralost
  • možnost práce v odpoledních hodinách
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidič. průkaz sk. B
Benefity
  • zajímavá a samostatná práce
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky a ohodnocení