VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY|AŽ 60 000 Kč|

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-10-368103
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY|AŽ 60 000 Kč|.

Pracovní náplň:

  • vedení týmu inženýrů zákaznické kvality a výsledků celého oddělení
  • komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za řešení reklamací
  • účast na zákaznických, interních auditech
  • kontrola projektů z hlediska kvality
  • koordinace činnosti související se změnovým řízením
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk pro denní komunikace se zahraničními zákazníky
  • zkušenosti v oblasti kvality - ideálně se zaměřením na zákazníky
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenosti s prací na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.
  • organizační, plánovací a prezentační dovednosti
  • schopnost komunikace na všech úrovních
  • ŘP sk. B
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvěk na dopravu
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího kariérního růstu