Vedoucí vývoje

Lokalita
Obor
Referenční číslo
16-15-340161
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vznikajícího vývojového centra hledáme pro moderní potravinářskou firmu s dlouholetou stradicí a vedoucím postavením na tuzemském trhu nového team leadera na pozici Vedoucí vývoje.

Co bude Vaší pracovní naplní?
- vést tým vývojových specialistů
- spolupracovat s marketingovým oddělením při vývoji nových výrobků a testovat a zlepšovat stávající výrobky
- starat se o svěřenou kategorii výrobků, jejich receptury a speciikace
- spolupráce s oddělením výroby a kvality a ostatními výrobními závody na testování a výběru surovin a výrobních zkouškách

Požadavky

Co by jste měli ideálně splňovat?
- VŠ chemického nebo potravinářského zaměření (případně SŠ)
- znalost potravinářských technologií a surovin
- pozitivní vztah k vaření a gastronomii
- zkušenost s vedením týmu nutností (rozhodnost, zodpovědnost, organizace)
- otevřenost ke zkoušení nových věcí a kreativita
- dobré komunikační schopnosti
- Anglický jazyk aktivně
- praxe v potravinářství

Benefity

Na oplátku Vám nabízíme:
- nestereotypní zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
- stabilní a perspektivní pracovní místo
- přátelský tým
- 5 dní volna navíc
- stravenky