VEDOUCÍ VÝROBY DO FARMACIE l TOP MZDA!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
5-14-342150
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

POZICE VEDOUCÍHO VÝROBY VE FARMACII l STAČÍ ZKUŠENOST MIMO OBOR!

Rozumíte validacím a máte kladný vztah ke strojům?

Působili jste na pozici vedoucího výroby pro potravinářský či chemický průmysl nebo máte tuto zkušenost z balírny či tiskárny?

CHCETE VÉST LIDI ALE V PRŮMYSLU, KTERÝ NEPODLÉHÁ KRIZÍM?

Na této pozici na Vás čeká výborně finančně ohodnocená a zajímavá práce v provozu na jednu směnu, kde budete mít příležitost se realizovat jak ve vedení lidí, tak i v práci se stroji.

Požadavky
  • VŠ libovolný obor
  • Zkušenost s prací vedoucího výroby min.3 roky
  • Selský rozum a prakticky zaměřený způsob myšlení
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick day
  • pravidelná školení
  • firemní akce
  • možnost návštěvy odborných seminářů
  • odměny za objednávky
  • neobvyklá podpora v dosahování stanovených cílů