VEDOUCÍ VÝROBY/ CHOMUTOV/ START-UP!!!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
8-18-357611
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uniknout z automotive stereotypu? Hledáte menší společnost, kde vládne rodinná atmosféra a přesčasy jsou cizím slovem? My zase hledáme vedoucího výroby. Dáme to dohromady? :-)

Náplň práce:

  • vedení zaměstnanců výrobního úseku
  • plánování a organizace práce na svěřeném projektu
  • odpovědnost za plnění dodávek směrem k zákazníkovi
  • odpovědnost za dodržování kvality
  • podpora procesu zlepšování
  • reporting
  • kontrola dodržování pracovních postupů
  • organizace školících aktivit
Požadavky

Velmi rádi se setkáme s kandidátem, který má:

  • praxi na pozici vedoucího výroby alespoň 4 roky
  • znalost MS Office (kontingenční tabulky)
  • dokončené SŠ/ VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (výhodou)
Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti