VEDOUCÍ VÝROBY | auto! | Vysočina / Brno venkov

Referenční číslo
6-30-345926
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete každé ráno sednout do svého služebního vozu a rozjet se vstříc nové pracovní výzvě? Hledám doslova "kovaného" vedoucího výroby pro společnost, která nikdy nestála na jednom místě. Jestli to chcete posouvat kupředu s námi, pošlete mi svůj životopis.

Jaké úkoly Vás čekají:

  • řízení výrobního týmu (cca 100 zaměstnanců, bez cizinců)
  • letošní rok chceme pojmout ve smyslu stabilizace a zvkalitnění
  • proto se zaměříme na rozvoj zaměstnanců, jejich motivaci, ale také sledování výkonu a hodnocení daných cílů
  • základem jsou samozřejmě zodpovědnost za efektivní plánování výroby, tok materiálu, plnění KPI, dodržování BOZP a PO
  • optimalizace procesů (kovovýroba, montáž)
  • spolupráce s údržbou a dalšími odděleními
  • pravidelný reporting, analýzy a návrhy na nové možnosti ke zlepšování
Požadavky
  • technické vzdělání (min. SŠ)
  • AJ aktivně slovem i písmem
  • zkušenosti s vedením výroby (strojírenství, kovovýroba)
  • talentovaný manažer, který se v oblasti řízení chce nadále rozvíjet
  • důležitá je pro nás nejen technická orientace, ale také schopnost komunikovat s lidmi
Benefity
  • SLUŽEBNÍ AUTO
  • manažerské ohodnocení k jednání
  • 13. mzda, bonusy
  • týden dovolené navíc
  • flexi pracovní doba
  • dotované závodní stravování s bohatým výběrem, kantýna
  • telefon, notebook
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • firemní akce