Vedoucí výroby

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-30-346111
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Daří se nám, stále rosteme, o nové projekty nemáme nouzi a proto potřebujeme posílit tým! Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY!

Co do Vás očekáváme:

  • zodpovědnost za vedení výroby na slévárně
  • vedení výrovního týmu - cca 100 lidí
  • nastavení a realizace výrobního plánu a dalších kritérií (BOZP, kvalita, 5S,...)
  • úzká spolupráce s technologií, logistikou a dalšími odděleními
  • reporting Manažerovi slévárny
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní automotive společnosti
  • zkušenosti z oblasti slévárny velkou výhodou
  • zkušenosti s vedením a motivací týmu je podmínkou
  • znalost procesů optimalizace výroby, 5S, BOZP
  • komunikativní úroveň AJ
Benefity
  • kvartální odměny
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • Benefit karta
  • penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • firemní akce