Vedoucí výrobního týmu (Team leader)

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
5-21-342471
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost jako vedoucí týmu? Chcete mít za zády mezinárodní společnost působící v oblasti automotive? Team leader nebo-li Vedoucí týmu je přesně to, co chcete dělat? Pojďte to zkusit s námi!

A co má vlastně takový team leader na starosti?

  • Řídí tým operátorů výroby a seřizovačů
  • Zodpovídá za provádění činnosti týmu
  • Zodpovídá za stroje a zařízení v rámci svěřeného pracoviště
  • Zodpovídá za dodržování kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.
  • Provádí uvolňování výroby II. stupněm

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadavky
  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
  • Vysoký stupeň pracovního nasazení a zodpovědnosti
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Týmový hráč
  • ŘP skupiny B
  • Práce ve směnném provozu
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí