Vedoucí výrobního týmu (Team leader)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
5-21-339474
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost jako vedoucí týmu? Chcete mít za zády mezinárodní společnost působící v oblasti automotive? Team leader nebo-li Vedoucí týmu je přesně to, co chcete dělat? Pojďte to zkusit s námi!

A co má vlastně takový team leader na starosti?

- Řídí tým operátorů výroby a seřizovačů
- Zodpovídá za provádění činnosti týmu
- Zodpovídá za stroje a zařízení v rámci svěřeného pracoviště
- Zodpovídá za dodržování kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.
- Provádí uvolňování výroby II. stupněm

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadavky

- Středoškolské vzdělání
- Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
- Vysoký stupeň pracovního nasazení a zodpovědnosti
- Komunikativnost, flexibilita
- Týmový hráč
- ŘP skupiny B
- Práce ve směnném provozu

Benefity

- 13. a 14. plat
- Závodní stravování
- Stravenky
- Benefitní program Cafeterie
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí