VEDOUCÍ VÝROBNÍHO SEGMENTU| AUTOMOTIVE

Referenční číslo
8-26-375644
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vedoucí celého výrobního segmentu v průmyslové zóně Krupky na Vás čeká!

Obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBNÍHO SEGMENTU, na které Vás budou čekat tyto úkoly:

  • Nastavení a efektivní řízení segmentu (výrobního a podpůrného týmu) v rámci organizace
  • Odpovědnost za útvary výroby, logistiky, kvality, technologie a projektového managementu
  • Stanovování a hodnocení ekonomických, výrobních a kvalitativních ukazatelů
  • Vyhodnocování efektivity procesů a neustálé zlepšování
  • Plánování provozních nákladů a lidských zdrojů na daném segmentu
  • Plánování a řízení investic
  • Řízení a řešení provozních a operativních problémů
  • Reprezentace organizace na jednáních se zákazníky a dalšími partnery
Požadavky

Požadavky, které byste měli splňovat:

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • Praxe na manažerské pozici (vedoucí výroby, provozní ředitel, operations manager) po dobu nejméně 3 let
  • Praxe v automotive
  • Plynulý německý jazyk, angličtina by byla výhodou
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • 13. plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky