VEDOUCÍ ÚDRŽBY STROJŮ, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-348292
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte se postarat o to, aby výrobní linky běžely? Víte, kdy naplánovat jejich opravu, či kdy objednat náhradní díly? Zvažujete novou pracovní příležitost?

Pak máme skvělou příležitost pro Vás!

Jako VEDOUCÍ ÚDRŽBY budete:

  • zodpovídat za kompletní oddělení údržby výrobních a skladových areálů
  • připravovat plán údržby, zodpovídat za budget oddělení
  • modernizovat fungování úseku údržby dle aktuálních potřeb
  • sledovat nákladů na opravy strojů a zařízení
  • zajišťovat jednání s dodavateli
  • spolupracovat s metrologem společnosti pro zajištění oprav a kalibraci měřidel
  • vést 5ti členný tým podřízených, starat se o jejich motivaci a zaškolení
  • absolvovat občasné služební cesty ve všech lokalitách zaměstnavatele v rámci ČR
  • reportovat generálnímu řediteli
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky zkušenosti v oblasti údržby strojů
  • zkušenost s vedením podřízených
  • znalost práce na počítači (MS Office)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Ochota občasně cestovat po České republice
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Slevy na firemní výrobky/služby
  • Stravenky
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce