VEDOUCÍ ÚČETNÍCH | ANGLIČTINA

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-7-400196
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš alespoň 2 roky praxe v účetnictví a jsi rozený LEADER? Chceš vést tým fakturantů a fakturantek na našem účetním oddělení? Ovládáš cizí jazyk a jsi schopný/á převzít odpovědnost?

Čeká Tě:

  • Vedení účetního týmu
  • Zadávání práce a kontrola, motivace týmu, jeho podpora ve zpracování faktur
  • Samostatné účtování v programu SAP
  • Účast na poradách, reporting

Chceš vědět víc? Volej, piš, posílej životopis. :)

Požadavky
  • min. Bc. vzdělání ekonomického zaměření
  • alespoň dva roky zkušeností v oblasti finančního účetnictví
  • schopnost plynulé komunikace v AJ (úroveň B2)
  • znalost dalšího cizího jazyka (Němčina ideální! :) )
  • chuť stát se leaderem
Benefity
  • 25 dnů volna + Sick days
  • pružná pracovní doba, home office
  • stravenky
  • kurzy - plně hrazené (jazykové, odborné)
  • věrnostní bonusy