Vedoucí týmu modernizací

Referenční číslo
16-6-366086
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi s prodejem zákaznických řešení či projektů mimo ČR a SR? Zároveň zvládáte vést jednání v anglickém jazyce a máte zkušenost s vedením týmu?

V tom případě můžete být právě vy vhodný kandidát/ka na pozici Vedoucí týmu modernizací do mezinárodní výrobní společnosti na jihu Moravy.

Co bude Vaší náplní práce?

  • odpovědnost za komunikaci se zákazníky
  • řízení skupiny zákaznické podpory a technické podpory
  • organizace práce skupiny, koordinace aktivit ve spojení s podpůrnými odděleními napříč organizací od konstrukce, nákup a kvalitu.
  • odpovědnost za dosažení výsledků a pravidelný reporting vedení výrobního závodu
Požadavky

Co požadujeme?

  • nejlépe VŠ vzdělání oblast stavebnictví/konstrukce/ekonomika
  • min. 5 let praxe s obdobnou pozicí nebo jako obchodník či v zákaznickém servisu
  • nutná praxe s prodejem zákaznických řešení či projektů mimo ČR a SR
  • znalost Aj na úrovni umožňující vést obchodní jednání
  • znalost v oblasti stavebních/konstrukčních technologií
  • znalost nástrojů reportingu a ekonomických nástrojů controllingu
  • zkušenost s vedením týmu
Benefity

+ závodní stravování

+ týden dovolené navíc

+ sociální zázemí

+ 3složková mzda - základ + osobní hodnocení + prémie