VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč
Referenční číslo
8-26-358113
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme pracovníka/pracovnici, který ovládá manažerské dovednosti v technické sféře. Máte zkušenosti s vedením technického oddělení, ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a jste technicky vzdělaný/-á? Pokud byste se rádi dozvěděli podrobnosti, tak nás neváhejte kontaktovat.

Vedoucí technického oddělení bude mít na starosti:

  • odpovědnost technický stav výrobního zařízení
  • komunikace s dodavateli technologických celků
  • podílení se na optimalizaci výrobních procesů
  • analýza kořenových příčin poruch a vytvoření protiopatření včetně plánu preventivní údržby
  • tvorba a dohled nad plněním rozpočtu technického oddělení
  • koordinace, podpora a vedení technického pracovního týmu
Požadavky

Koho na pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ hledáme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání (elektro/strojírenství)
  • Alespoň 5 let zkušeností s vedením technického oddělení
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka - B2 (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • Zkušenosti s technologií vstřikování plastů
  • Zkušenosti se zaváděním nových technologií, orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenosti s automatizačními systémy - PLC, elektronika
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Být aktivní řidičem sk. B
Benefity

Benefity budou sděleny během pohovoru.