VEDOUCÍ STROJNÍ ÚDRŽBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
8-9-388668
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy mimo automotiv, hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucího strojní údržby.

Je pověřen správou a údržbou zdvihacích zařízení

Zodpovídá za sklad a skladování

Zodpovídá za dostatek vhodných náhradních dílů

Je pověřen správou a údržbou kompresorovny a tlakových nádob

Řeší reklamace náhradních dílů a provedených oprav externisty

Organizuje a kontroluje práci

Komunikuje se všemi mistry na všech výrobních pracovištích

vedení zaměstnanců:

plánuje směny,dovolené,zástupy

spolupodílí se na výběru zaměstnanců

Koordinuje činnost externích firem při opravách

Spolupracuje s oddělením investic a externími firmami na přípravě a realizaci investičních akcí

Podílí se na tvorbě rozpočtu - náhradní díly,materiál a opravy

Kontroluje dodržování bezpečností práce a požární ochrany

Řeší poruchy výrobních zařízení a strojů vozového parku - řešení, evidence, statistika,prevence

Plánuje opravy a odstávky

Komunikace s mateřskou společností, klienty a dodavateli

Požadavky

Jáke jsou požadavky:

SŠ/VŠ strojní

Znalost technologických postupů,výrobní technologie

Oreientace v technické dokumentaci

Pracovní postupy a BOZP a PO

Logistika výroby a skladování

Znalost sortimentu

Svařování,pálení

Znalost-elektromotorů,dieslových motorů

Znalost hydrauliky

Znalost práce tlakových nádob a kompresorovny

Ekonomické minimum

Práce s PC

Manažerské dovednosti

Znalost anglického nebo německého jazyka

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění