VEDOUCÍ STAVEB | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-5-406570-1
Popis pozice

Otevíráme dveře šikovnému stavbyvedoucímu! Chceš se někam posunout, ale stále si nenašel to pravé?

  • Zajištění realizace zakázek společnosti v souladu s termíny, finančními prostředky a technickými požadavky.
  • Nezávislé posouzení technických možností a kontrola průběhu aktuálního projektového zadání u každé zakázky.
  • Zabezpečení maximální efektivity při realizaci všech zakázek.
  • Pravidelné reportování vedení společnosti o průběhu a výsledcích realizovaných zakázek.
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání v oboru
  • Min. 1 rok praxe s vedením staveb
  • Znalost ve výkresové dokumentaci
  • Znalost norem
  • Znalost technických podkladů a projektů
  • MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Telefon a notebook
  • Služební auto
  • Cafeterie